Dvaro nuoma vestuvėms

Dvaro nuoma vestuvėms ir kitoms šventėms. Kairiūkščių dvaras yra geriausia vieta Jūsų vestuvėms. Galimybė išsinuomoti dvarą prie tvenkinio su pirties nameliu yra reta galimybė, todėl skambinkite arba rašykite el. paštu ir mes padėsime surengti jūsų vestuves.

Sodybos vestuvems ir kitos šventėms

Salės dvare nuoma

Didžioji salė vestuvėms ar kitoms šventėms, kuri yra 150 m2 ir talpina apie 100 svečių, šviesi, jauki, puikiai tinkanti didelei šeimos ir draugų šventei, vestuvių pokyliui bei konferencijoms ar seminarams.

Mažoji salė skirta nedideliems susibūrimams, jaukioms šeimos šventėms ar saldžių desertų ir kavos pertraukėlei vestuvių pokylio metu.

Dvaro patogumai

Garso ir vaizdo aparatūra, patalpų vėdinimo ir kondicionavimo sistema, belaidis internetas, erdvus automobilių parkavimas.

Vestuviu vieta
Sodybos kambariai

Nakvynė dvare

Dvare yra 68 miegamos vietos,  įrengta 11 viešbučio tipo kambarių su gražiu vaizdu į tvenkinius, kambariuose patalynė, rankšluosčiai, WC ir dušas.  Išskirtinei porai paruoštas erdvus, didelis dvivietis kambarys. Taip pat prie tvenkinio yra pirties namelis.

Maitinimas dvare

Siūlome maitinimo paslaugą įvairių švenčių metu. Visas maistas yra šviežiai ruošiamas naujai įrengtoje virtuvėje. Mūsų virtuvės šefai paruošė labai gardų dviejų šventinių patiekalų meniu, kad būtų patenkinti visi skirtingi svečių norai.

Geriausia sodyba vestuvems