Pokylių salės

Kairiūkščių dvaras yra geriausia vieta Jūsų šventei. Galimybė išsinuomoti dvarą prie tvenkinio su pirties nameliu yra reta galimybė, todėl skambinkite arba rašykite el. paštu ir mes padėsime surengti jūsų vestuves. Jeigu padaryti tobulą šventę sau ir savo svečiams, pasirinkote tinkamą dvarą. Pokylių salė yra ypatinga ir puikiai tiks jūsų šventei. Turime dvi pokylių sales, kurias apjungus gaunama didelė erdvė jūsų šventei. Erdvus kiemas, daug miegamųjų kambarių užtikrins aukščiausią šventės kokybę.

Sodybos vestuvems ir kitos šventėms

Pokylių salės Kaune

Didžioji salė yra 150 m2 ir pokylių metu talpina apie 100 svečių, šviesi, jauki, puikiai tinkanti didelei šeimos ir draugų šventei, vestuvių ar kitam pokyliui. Pokylis Sudalyvavus pokylyje Kairiūkščių dvare, jį prisiminsite visą gyvenimą, nes mes sukūrėme tobulą atmosferą ir išskirtinį interjero dizainą.

Pokylio patogumai

Kokybiška garso ir vaizdo aparatūra, kuri jūsų pokylį pavers išskirtiniu ir įdomiu, vėdinamos patalpos nuolatos palaikys gaivų orą, įrengta kondicionavimo sistema, belaidis internetas visiems svečiams, erdvus. Prie dvaro yra įrengtas erdvus parkingas, todėl tikrai rasite vietą automobiliui.

Vestuviu vieta
Sodybos kambariai

Nakvynė pokylio metu

Pokylio metu galės nakvoti 68 svečiai,  įrengta 11 viešbučio tipo kambarių su puikiu vaizdu į tvenkinius, kambariuose patalynė, rankšluosčiai, WC ir dušas.  Išskirtinei porai paruoštas erdvus dvivietis kambarys. Taip pat yra pirties namelis.

Maitinimas pokylio metu

Siūlome maitinimo paslaugą švenčių ir pokylio metu. Visas maistas šviežiai ruošiamas čia pat naujai įrengtoje virtuvėje. Mūsų šefai paruošė 2 šventinių patiekalų meniu, kad būtų patenkinti visi skirtingi svečių norai. Pokylių salėje yra erdvi, kurioje galėsite laisvai mėgautis pagamintais patiekalais.

Geriausia sodyba vestuvems