Pirties nuoma

Pirties nuoma

pirties nuoma
Pirties nuoma jūsų šventėms ir įvairioms progoms. Talpina iki 12 žmonių, kompaktiška, bet labai patogi pirtis su baseinu prie pat tvenkinio kranto. Kairiūkščių dvare galite išsinuomoti pirtį, kuri leis atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Pirtis yra talpi, šalia yra lauko baseinas. Taip pat už keliolikos metrų rasite tvenkinį. Pirties namelyje galime apgyvendinti iki 12 žmonių, todėl jame lengvai galite surengti nedidelę šventę ar paminėjimą. Daugiau informacijos rasite svetainėje – Pirtelė.

Pirties privalumai

Apie pirtį internete galite rasti visko ir labai daug. Kartais tai gali būti mitai, o kartais tiesa. Realiai pagrindiniai du pirties privalumai yra atsipalaidavimas ir skausmo malšinimas. Daugiau informacijos apie saunos poveikį galite rasti čia – Saunos pliusai.

Atsipalaidavimas pirtyje

Tradiciškai pirtys naudojamos atpalaiduoti įsitempusius raumenis po sunkaus darbo.  Padidėjus širdies susitraukimų dažniui ir išsiplečiant kraujagyslėms, padidėja kraujo tekėjimas į odą. Sauna taip pat gali pagerinti kraujotaką.

Jūsų nervų sistema tampa aktyvesnė, kad išlaikytų kūno temperatūros tolygią. Jūsų reakcija į karštį gali padaryti jus mažiau jautrų skausmui, budresnį ir suteikti galbūt suteikti džiaugsmo jausmą.

Skausmo malšinimas pirtyje

Sausoje, pirtyje žmonės gali jaustis žvalūs. Kadangi pirtyje kraujagyslės atsipalaiduoja ir išsiplečia, stiprėja kraujotaka, tai  gali padėti sumažinti sąnarių įtampą ir palengvinti skaudančių raumenų skausmą.

Saunos taip pat gali padėti tiems, kurie kenčia nuo lėtinio skausmo ir artrito. Senesnis , 2008 m. atliktas tyrimas , kuriame dalyvavo žmonės, sergantys lėtinėmis raumenų ir kaulų sistemos ligomis, įskaitant reumatoidinį artritą ir ankilozinį spondilitą, atskleidė, kad pirties seansai per 4 savaites sumažino skausmą, sustingimą ir nuovargį.

Pirties baseinas